Save to shopping list
Create a new shopping list
Deska dziecięca Bataleon MINISHRED 120 W19
Technologie3BT

Deska dziecięca Bataleon MINISHRED 120 W19

  • KSZTAŁT: Twin
  • 3BT: TWIN 3BT
  • PROFIL: Low Camber
  • RDZEŃ: Core Core
  • ŚLIZG: Super Slick X
  • TOP: BI AX Laminate
  • FLEX: 1
  • Przeznaczenie: JIB, Park
899,00 zł
incl. VAT / szt.
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
Buy by instalments (calculate instalment)

MINISHRED

Dziecięca deska snowboardowa stworzona bez kompromisów! Minishred posiada drewniany rdzeń, 3-cią generację technologi 3BT, ze wszystkimi zaletami, które pozwolą szybką naukę jazdy i późniejszy progress. Deska z 3BT pozwala na ograniczenie ryzyka złapania krawędzi z jednoczesną możliwością nauki jazdy na krawędzi przy większych prędkościach!

 

KSZTAŁT DESKI:

Deska typu TWIN, rozstaw insertów idealnie po środku, deska z takim samym nose i tail

RODZAJ 3BT:

Wszystkie deski Bataleon Snowboards mają opatetntowaną technlogię wygięcia ślizgu - 3BT (więcej tutaj: http://www.boardstore.pl/BATALEON-3BT-TECHNOLOGIA-KTORA-DZIALA-cinfo-pol-96.html ). W zależności od przeznaczenia deski szerokość i długość samego wygiecia się różni. W desce MINI SHRED zastasowany jest TWIN 3BT - podniesienie ślizgu jest nieduże, zwiększa się w wraz z rozszerzaniem się deski na wysokości nose i taila, co zapewnia jibowy luz. Szeroka podstawa płaskiego ślizgu zapewnia stabilność przy wybiciu i londowaniu i zaczyna się za wiązaniami w stronę nose i tail. JIB 3BT ma szeroką część płaską ślizgu, część podniesiona ślizgu zaznaczona na zdjęciu w paski.

RDZEŃ:

CORE CORE - rdzeń deski zrobiony z drewna topoli ze wstawkami z drewna bukowego od nosa po tail. Bukowe wstawki wzmacniają deskę i usztywniają mocowani insertów oraz powodują że deska ma większego POP'a.

 

ŚLIZG:

SUPER SLICK X - ślizg tłoczony, najgęstrzy z możliwych ślizgów tłoczonych na rynku. Szybki, trwały i super łatwy przy serwisie i naprawach.

TOP GLASSING:

BI AX LAMINATE - tradycyjny i sprawdzony splot "na dwa" z włókna szklanego wstawiony bezpośrenio pod topem i pod rdzeniem deski. Lekki, mocny i responsywny, pozwala zachować desce swoje właściwości bez dodawania sztywności poprzecznej.

 

 

Kształt deski
twin
Profil
camber
Płeć
dziecięce
Styl jazdy
allmountain
freestyle
Szerokość
standard
Flex
1
Technologie
3BT
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel